Váš zážitek z těchto stránek je naší prioritou. Proto jsou soubroy cookies používány k personalizaci obsahu a reklam, přizpůsobování vašich nastavení a analýze návštěvnosti. Více informací najdete zde.

O nás

Díky nám se vize
stávají realitou

aeqoom je technologickou skupinou, která se zaměřuje na oblast digitalizace ekonomiky, automatizace logistických procesů a rozvoj služeb v oblasti dlouhodobé energetické udržitelnosti.

Zkušenost a inovace. Perfektní kombinace.

Systémové integrace, řízení projektů, engineering, vývoj software nebo outsourcing procesů v oblasti logistiky a Document & Data Processingu – skupina aeqoom vám pomáhá nejen v těchto oblastech zavádět moderní principy Industry 4.0 a AI, které zvyšují efektivitu procesů a konkurenceschopnost. Působí na trhu již od roku 2011, má zkušenost s mezinárodními projekty a dlouhodobě spolupracuje s klienty v 15 evropských zemích.

Společnost aeqoom processing, dceřinná společnost skupiny aeqoom, pak provozuje jedno z největších evropských center pro datové zpracování a tisk cenin, které splňuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

Řádné řízení a efektivita jsou důležitými faktory k úspěchu. Toto motto se promítá v aktivitách všech společnosti napříč celou skupinou.

Mezi naše významné klienty a partnery patří:

Spojte se s námi

Společně najdeme
to nejlepší řešení