Ve svém novém produkčním centru aeqoom nyní zpracovává ročně 200 milionů dokumentů pro 9 evropských zemí.

Poukázky výrazně podporují naši gastronomii v těžkých postcovidových časech a jsou nejpopulárnějším zaměstnaneckým benefitem. Zároveň ale ukazují, že jsou, a to v celoevropském měřítku, velmi důležitým a efektivním nástrojem k zajištění adresnosti finančních dávek jak pro děti ze sociálně problematického prostředí a pro uprchlíky v humanitární nouzi, tak pro ostatní spoluobčany, kteří se dostanou do složité životní situace.

V rámci tohoto projektu aeqoom také zřídilo a provozuje centrum načítání, které výrazně zjednodušuje partnerům všech emitentů na českém trhu jejich zpětné proplácení.

Akvizice výrobních kapacit plně zapadá do strategie rozvoje služeb divize Document & Data processing.
„Vedle již tradičních služeb v oblasti transformace dat, process managementu, multikanálové komunikace a softwarového vývoje přinášíme nyní nově velmi efektivní služby v oblasti tisku, obálkování, skenování a vytěžování dat také naším klientům v ostatních oborech,” říká Radek Hradil, ředitel společnosti aeqoom.
„Tím jim vytváříme nové možnosti k optimalizaci nákladů. K tomu je však třeba mít automatizované procesy a používat správné technologie. My máme obojí,“ dodává.

Relevantní články

Společnost aeqoom přichází s inovativním konceptem služby TPM s využitím rozšířené reality

Společnost aeqoom v roce 2022 získala Cenu Olgy Havlové

aeqoom technologies vylepšuje servisní služby. Zavádí vzdálenou diagnostiku a automatizuje sklad náhradních dílů

Zobrazit všechny články