Nová servisní služba ae-TPM

Probíhající digitální transformace průmyslu a postupující zavádění principů Industry 4.0 vyžadují vyšší nároky na systém údržby, a to nejen preventivní, ale i prediktivní. S tím souvisí i vyšší požadavky na práci operátorů a údržbářů a také na zvýšení celkové dostupnosti provozovaných technologií. Cestou k dosažení těchto cílů, a zároveň naší reakcí na danou situaci, je nová služba ae-TPM.

Naši zákazníci, s využitím služby Total Preventive Maintenance, řídí vše z jednoho místa. Vedle zmíněných funkcionalit ae-TPM také automatizuje plánování a obsazenost směn údržby a objednávání potřebných náhradních dílů. Tím dochází ke snížení časové náročnosti a poskytnutí odborných služeb formou dálkové podpory.

Součástí ae-TPM jsou chytré AR headsety, které má zákazník k dispozici. Jeho servisní technik je instruován naším odborníkem, jak odstranit závadu. Veškerá evidence, reporting a návazné procesy, jako například objednání potřebného dílu, jeho doplnění do operativního skladu či dynamická úprava plánu preventivní servisní údržby jsou plně automatizované. Celý koncept je samozřejmě díky moderní architektuře jednoduše integrovatelný do zákaznické infrastruktury.

Propojujeme svět automatizovaného učení a osobního vzdáleného leadershipu. S naším novým konceptem skokově zvyšujeme interním týmům dovednosti, rychlost, přesnost, spolehlivost a v neposlední řadě efektivitu.

Relevantní články

Společnost aeqoom konsoliduje evropský stravenkový trh a zpracovává tím transakce v hodnotě větší než 1 miliarda eur

Společnost aeqoom v roce 2022 získala Cenu Olgy Havlové

aeqoom technologies vylepšuje servisní služby. Zavádí vzdálenou diagnostiku a automatizuje sklad náhradních dílů

Zobrazit všechny články