Téměř 150 000 korun činí výtěžek z Golfu dobré vůle, který se uskutečnil 15. září 2020 v Panorama Golf Resortu v Kácově ve spolupráci s Výborem dobré vůle – Nadace Olgy Havlové.  Radek Hradil, ředitel společnosti aeqoom byl iniciátorem tohoto turnaje, který se měl původně konat v květnu. Novému termínu konáni nic nezabránilo, a tak jsme mohli strávit krásný slunečný den v příjemném prostředí, a především s milými lidmi.

Turnaje se na 18-ti jamkovém hřišti zúčastnilo celkem 50 hráčů. Na vítěze čekaly trofeje v podobě srdce ze sklárny v Železném Brodě a řada věcných cen. Hlavním oceněním však byla výsledná částka, kterou účastníci akce podpořili speciální terapii pro děti s dětskou mozkovou obrnou. Výslednou částku tvořilo nejen startovné, ale i pokuty za špatnou, ale i dobrou hru, tzn za to, když zahráli jamku nad stanovený počet úderů, nebo naopak lépe a za odpaly mimo hřiště.

1. ročník charitativního turnaje Golf dobré vůle

„Velmi děkujeme všem hráčům za jejich štědrou podporu. Částka 147 300 korun pomůže čtrnácti rodinám s úhradou terapie, na kterou by kvůli její finanční náročnosti samy peníze nedokázaly sehnat. Přitom pohybová terapie se ukazuje jako velmi účinná pro děti s dětskou mozkovou obrnou, a proto i velmi potřebná pro jejich další zlepšování pohybových dovedností,“ řekla při přebírání šeku ředitelka VDV Monika Granja.

Vyhlášení vítězů se zúčastnila Dana Němcová ze správní rady Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, ředitelka VDV Monika Granja, Zdeněk Tůma z dozorčí rady nadace a Radek Hradil za generálního partnera – společnost aeqoom.

CEO skupiny aeqoom Radek Hradil a ředitelka nadace Monika Granja

Děkujeme všem, kteří přišli podpořit dobru věc a přesvědčit nás, že každá rána pomáhá. A to v Kácově platilo doslova. Těšíme se na setkání příští rok.

Více informací o průběhu turnaje, výsledky a fotodokumentace zde.

Relevantní články

Společnost aeqoom se poprvé představila na mezinárodním veletrhu LogiMAT

3. ročník charitativního turnaje Golf dobré vůle opět pomohl dětem rekordní částkou

2. ročník úspěšného turnaje Golf dobré vůle vybral pro nadaci více než 140 tisíc korun

Zobrazit všechny články