Veletrh LogiMAT je považován za přední světový veletrh intralogistických řešení a řízení procesů. Letošního ročníku s tématem „Hands-on-Innovation – Connecting SmartNetworks“ se zúčastnilo přes 1500 vystavovatelů z 39 zemí, na více než 125tis. m2 v 10 halách.

Společnost aeqoom se letos ve Stuttgartu předvedla jako vystavující poprvé a v hale č.1 představila dva nové koncepty, které v současné době uvádí na trh.

Total Preventive Maintenance

Prvním konceptem je Total Preventive Maintenance, jež představujeme jako cloudovou službu pracující s rozšířenou realitou. Servisním, výrobním, logistickým a e-commerce organizacím tak pomůžeme zvýšit produktivitu práce a s tím související nárůst eficience.

Naše TPM je cloudová služba propojující světy interních a externích technických specialistů. Je postavena na architektuře REST-API a díky multilevel přístupovým právům umožňuje jednoduše integrovat prostředí logistických a e-commerce firem s jejich servisními partnery. Totéž platí i pro výrobní a montážní organizace. Ty tak nyní mohou monitorovat, řídit, plánovat a kontrolovat jak kvalitu a úroveň služby, tak celkové náklady. Efektivní komunikaci pak podporují na straně operátorů, on-site techniků či montérů brýle s rozšířenou realitou.

Více o řešení TPM si přečtěte zde.

Prohlédněte si také video názorně popisující princip našeho TPM řešení


Hybridní sorting

Druhou novinkou, kterou jsme na LogiMATu představili je tzv. hybridní sorting.

V tomto konceptu spojujeme silné stránky robotického a mechanického sortingu. Zpracování zásilek tak může probíhat na velmi malém prostoru a s velmi nízkým počtem operátorů. Zpracování balíků na depu navíc probíhá jedním průchodem sortovacím procesem s pouhým jedním dotykem lidské ruky. 

S tímto konceptem, doplněném o náš WCS a integrační platformu, lze implementovat všechny principy Industry 4.0 s návratností investice do 24 měsíců.

 

Další ročník veletrhu LogiMAT proběhne ve Stuttgartu ve dnech 19. - 21. 4. 2024 a aeqoom opět nebude chybět.

Relevantní články

3. ročník charitativního turnaje Golf dobré vůle opět pomohl dětem rekordní částkou

2. ročník úspěšného turnaje Golf dobré vůle vybral pro nadaci více než 140 tisíc korun

Proběhl 1. ročník nového charitativního projektu Golf dobré vůle, který pomáhá dětem s mozkovou obrnou

Zobrazit všechny články