Pravidelní účastníci již věděli z minulých ročníků, že každá odehraná rána pomáhá – a to dobrá i špatná. To znamená, že platili pokuty za to, když zahráli jamku nad stanovený počet úderů, nebo naopak lépe a za odpaly mimo hřiště. Letošní výtěžek složený právě z pokut a startovného byl úctyhodných 186 600 korun. Tato částka bude prostřednictvím Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové věnována rodinám na úhradu speciální pohybové terapie v léčebních zařízeních dětem s dětskou mozkovou obrnou.

Panorama Golf Resort Kácov

„Opravdu úžasné, moc moc vám všem děkuji. Loni jsme díky Golfu dobré vůle pomohli uhradit pohybovou terapii jedenácti rodinám, respektive jejich dětem s neurologickým onemocněním. Letos jich bude ještě o jednu víc,“ říkala se symbolickým šekem v rukou Monika Granja, ředitelka Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové. Radek Hradil, CEO aeqoom po slavnostním předání šeku doplnil: „Jsem rád, že jsme se tu po roce opět mohli sejít a znovu udělat něco pro dobrou věc. Moc vám všem děkuji.“

Turnaje se na 18 jamkovém hřišti zúčastnilo 55 hráčů. Vítězové jednotlivých kategorií obdrželi trofeje v podobě srdce ze sklárny v Železném Brodě a řadu věcných cen.

Šéf skupiny aeqoom Radek Hradil (vpravo) předává šek zástupcům Výboru dobré vůle - ředitelce Monice Granja a členovi správní rady Milanu Gabalovi (vlevo)

Je nám potěšením, že se tento turnaj stal tradicí a že účastníci každý rok přijíždějí na Kácov podpořit tuto akci svojí hrou.

Děkujeme všem, kteří náš projekt podpořili a pomáhali s námi a těšíme se na viděnou opět za rok ❤️

Více informací o průběhu turnaje, výsledky a fotodokumentace zde.

K programu Fond pomoci dětem s dětskou mozkovou obrnou najdete informace zde.

Relevantní články

Společnost aeqoom se poprvé představila na mezinárodním veletrhu LogiMAT

2. ročník úspěšného turnaje Golf dobré vůle vybral pro nadaci více než 140 tisíc korun

Proběhl 1. ročník nového charitativního projektu Golf dobré vůle, který pomáhá dětem s mozkovou obrnou

Zobrazit všechny články